Hakkımızda

Hakkımızda

Edremit Sarıkız Fizyoterapi Sağlıklı Yaşam Merkezi, Balıkesir'in gözbebeği Edremit'ten başlayarak Havran, Akçay, Burhaniye, Güre, Küçükkuyu, Ayvalık ve Altınoluk'ta geniş bir coğrafyaya yayılan sağlık ve iyilik merkezidir. Uzman fizyoterapistler, beslenme uzmanları ve psikologlar eşliğinde, en kaliteli sağlık hizmetlerini sunmayı hedefliyoruz.

Fizyoterapi ve rehabilitasyon alanında sunduğumuz hizmetlerle, hareket özgürlüğünüzü geri kazanmanıza yardımcı oluyoruz. Ortopedik, nörolojik, pediatrik ve geriatrik rehabilitasyonun yanı sıra skolyoz tedavisi, medikal masaj ve evde fizik tedavi gibi özel uygulamalarla, her yaş ve durumda bireylere özel bir tedavi planı sunuyoruz.

Beslenme ve diyet alanında uzmanlaşmış ekibimiz, ayrıntılı vücut analizi ve ölçümü ile kişiye özel beslenme planları geliştiriyor. Sağlıklı kilo alma veya kilo verme, hamilelik ve emziklilik dönemi beslenmesi, çocukluk ve ergenlik çağı beslenmesi gibi konularda destek veriyoruz. Hastalıklarda beslenme tedavisi, diyabet ve kardiyovasküler hastalıklarda beslenme konularında da danışmanlık sağlıyoruz. Ayrıca, sporcu beslenmesi alanında da uzmanlarımız tarafından destekleniyorsunuz.

Psikolojik danışmanlık hizmetlerimizde ise bireysel, çift ve aile danışmanlığına ek olarak, çocuk ve ergen danışmanlığı da sunuyoruz. Psikolojik test uygulamaları ve yüzyüze veya online terapi seçenekleriyle, ruh sağlığınıza yönelik kapsamlı bir destek ağı sağlıyoruz.

Edremit Sarıkız Fizyoterapi Sağlıklı Yaşam Merkezi olarak, her adımda sağlığınızın yanında olmayı ve sizin için en iyisini sunmayı taahhüt ediyoruz. Size ve sevdiklerinize sağlık dolu, mutlu günler dileriz.

Bazı İstatistikler

Memnun Müşteriler

187

86